Зимен турнир по футбол в зала на училищата работещи по програмата на ФК "Лъвчетата" и УЕФА съвместно с БФС
28-29 януари и 4 февруари 2012 г.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
28.01.2012 г.
15.00 ч.
14 СОУ – 55 СОУ
1 – 2 КЛАС
0:3
15.30 ч.
35 СОУ ІІ – 109 ОУ
1 – 2 КЛАС
1:3
16.00 ч.
55 СОУ – 109 0У
1 – 2 КЛАС
2:4
16.30 ч.
31 СУЧЕМ І – 35 СОУ І
1 – 2 КЛАС
2:3
17.00 ч.
31 СУЧЕМ ІІ – 51 СОУ
1 – 2 КЛАС
0:0/2:1/
17.30 ч.
25 ОУ – 21 СОУ
1 – 2 КЛАС
0:3
 
29.01.2012 г.
14.00 ч.
55 СОУ – 79 СОУ
3 - 4 КЛАС
1:1/3:4/
14.30 ч.
108 СОУ – 25 ОУ
3 - 4 КЛАС
2:0
15.00 ч.
55 СОУ – 25 ОУ
3 - 4 КЛАС
4:2
15.30 ч.
108 СОУ – 79 СОУ
3 - 4 КЛАС
1:1/3:2/
16.00 ч.
14 СОУ – 163 ОУ
СМЕСЕНИ
1:2
16.30 ч.
11 ОУ – 23 СОУ
СМЕСЕНИ
3:3/5:3/
17.00 ч.
11 ОУ – 163 ОУ
СМЕСЕНИ
0:0/1:2/
17.30 ч.
79 СОУ/122 ОУ – 11 ОУ
СМЕСЕНИ
1:3
18.00 ч.
8 СОУ – 192 СОУ
СМЕСЕНИ
3:1
18.30 ч.
109 ОУ – 83 СУ
СМЕСЕНИ
3:0
 
04.02.2012 г.
09.30 ч.
11 ОУ – 8 СОУ
СМЕСЕНИ
1:1/2:3/
10.00 ч.
163 ОУ – 109 ОУ
СМЕСЕНИ
0:3
10.30 ч.
8 СОУ – 109 ОУ
СМЕСЕНИ
1:0
11.00 ч.
35 СОУ – 31 СУЧЕМ
1 – 2 КЛАС
4:2
11.30 ч.
109 ОУ – 21 СОУ
1 – 2 КЛАС
0:0/5:4/
12.00 ч.
35 СОУ – 109 ОУ
1 – 2 КЛАС
0:1
 
ИНДИВИДУАЛНИ НАГРАДИ
ОТБОРИ 1-2 КЛАС
ГОЛМАЙСТОР – КОНСТАНТИН АЙДАРСКИ
НАЙ-ПОЛЕЗЕН СЪСТЕЗАТЕЛ – ИЛИАН ЙОВЧЕВ
НАЙ-ДОРЪР ВРАТАР – ДЕЯН КОЗОВСКИ
 
СМЕСЕНИ ОТБОРИ
ГОЛМАЙСТОР – КРИСТИЯН СТОИМЕНОВ
НАЙ-ПОЛЕЗЕН СЪСТЕЗАТЕЛ –
КРИСТИНА ЙОРДАНОВА
НАЙ-ДОРЪР ВРАТАР – ВИКТОР АНТОНОВ
 
ОТБОРИ 3-4 КЛАС
ГОЛМАЙСТОР – ГЕОРГИ КОЗОВСКИ
НАЙ-ПОЛЕЗЕН СЪСТЕЗАТЕЛ –
ДАНИЕЛ ДАТТА
НАЙ-ДОРЪР ВРАТАР – БОГДАН НИКИФОРОВ

 

Турнир по футбол за купата на
ЗС при БФС и БАСУ
за деца родени 1999/2000 година


16.12.2011 г.
14.40 ч. 130 чилище - Лъвчета 1
15.30 ч. 192 училище - Лъвчета 2
16.20 ч. СМГ - Лъвчета 1
17.10 ч. 101 училище - Лъвчета 2
17.12.2011 г.
12.20 ч. Лъвчета 1 - 171 училище
13.10 ч. Лъвчета 2 - 81 училище
Полуфиналите и финалите ще бъдат обявени допълнително

 

Коледен турнир по футбол минифутбол
(мъже)


5-13 ноември 2011 г.

Наредба БФС
Заявка за участие

 

X турнир по футбол на децата от детските градини работещи по програмата на ДФК "ЛЪВЧЕТАТА"
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
Терен "А"
Терен "Б"
99 ЦДГ - 4 ОДЗ
0:0
7 ОДЗ - 3 ОДЗ 
0:1
4 ОДЗ - 93 ЦДГ
0:0
3 ОДЗ - 34 ОДЗ 
1:0
99 ЦДГ - 93 ЦДГ
2:1
34 ОДЗ - 7 ОДЗ
0:3
67 ОДЗ  І отб. - 16 ОДЗ
1:0
133 ЦДГ - 49 ОДЗ
2:1
16 ОДЗ - 136 ЦДГ
2:2
49 ОДЗ - 33 ОДЗ
1:1
136 ЦДГ- 67 ОДЗ  І отб.
0:3
33 ОДЗ - 133 ЦДГ
0:4
 
18 МАЙ, сряда
64 ЦДГ - 167 ЦДГ
1:0
65 ОДЗ - 78 ОДЗ
1:0
167 ЦДГ - 85 ОДЗ
0:4
78 ОДЗ - 92 ЦДГ
1:1
85 ОДЗ - 64 ЦДГ
4:0
92 ЦДГ - 65 ОДЗ
2:1
54 ЦДГ - 40 ЦДГ
0:2
51 ОДЗ - 61 ОДЗ
0:5
40 ЦДГ - 93 ОДЗ
1:0
61 ОДЗ - 124 ЦДГ
2:0
93 ОДЗ - 54 ЦДГ
1:0
124 ЦДГ - 51 ОДЗ
0:0
6 ОДЗ - 21 ОДЗ
1:0
29 ОДЗ - 152 ЦДГ
2:0
21 ОДЗ - 39 ОДЗ
0:8
152 ЦДГ - 166 ЦДГ
1:0
39 ОДЗ - 6 ОДЗ
5:0
166 ЦДГ - 29 ОДЗ
0:0
 
19 МАЙ, четвъртък
67 ОДЗ ІІ отб. - 43 ОДЗ
0:1
87 ЦДГ - 79 ОДЗ
1:2
43 ОДЗ - 80 ОДЗ
1:1
79 ОДЗ - 30 ОДЗ
3:0
80 ОДЗ - 67 ОДЗ ІІ отб.
4:0
30 ОДЗ - 87 ЦДГ
1:4
55 ЦДГ ІІ отб. - 92 ОДЗ І отб. 
2:2
114 ЦДГ - 40 ОДЗ
0:1
92 ОДЗ І отб. - 67 ЦДГ
2:0
67 ЦДГ - 55 ЦДГ ІІ отб.
0:3
26 ОДЗ - 162 ЦДГ
1:5
64 ОДЗ - 31 ОДЗ
1:2
162 ЦДГ - 171 ЦДГ
2:0
31 ОДЗ - 92 ОДЗ ІІ отб.
1:3
171 ЦДГ - 26 ОДЗ
1:0
92 ОДЗ ІІ отб.- 64 ОДЗ
0:3
 
20 МАЙ, петък
24 ЦДГ - 19 ЦДГ
1:1 
10 ОДЗ - 6 ЦДГ
1:1 
19 ЦДГ - 55 ЦДГ І отб.
1:0
6 ЦДГ - 2 ОДЗ
0:4
55 ЦДГ І отб . -24 ЦДГ
1:1 
2 ОДЗ - 10 ОДЗ
1:0
 
21 МАЙ, събота
ІV ГРУПИ - ЧЕТВЪРТФИНАЛИ
55 ЦДГ - 3 ОДЗ
0:0
80 ОДЗ - 64 ОДЗ
1:5
3 ОДЗ - 92 ЦДГ
1:0
64 ОДЗ - 133 ЦДГ
2:2
92 ЦДГ - 55 ЦДГ
2:1
133 ЦДГ - 80 ОДЗ
5:0
67 ОДЗ - 61 ОДЗ
0:0
40 ЦДГ - 40 ОДЗ
1:1
61 ОДЗ - 29 ОДЗ
0:2
40 ОДЗ - 162 ЦДГ
2:1
29 ОДЗ - 67 ОДЗ
1:5
162 ЦДГ - 40 ЦДГ
2:1
99 ЦДГ - 85 ОДЗ
1:1
79 ОДЗ - 19 ЦДГ
1:0
85 ОДЗ - 39 ОДЗ
0:2
19 ЦДГ - 2 ОДЗ
0:1
39 ОДЗ - 99 ЦДГ
1:3
2 ОДЗ - 79 ОДЗ
0:0
 
24 МАЙ, вторник
ІV ГРУПИ - ПОЛУФИНАЛИ
3 ОДЗ - 67 ОДЗ
1:3
40 ОДЗ - 99 ЦДГ
0:4
67 ОДЗ - 133 ЦДГ
3:0
99 ЦДГ - 2 ОДЗ
3:0
133 ЦДГ - 3 ОДЗ
2:0
2 ОДЗ - 40 ОДЗ
2:0
 
26 МАЙ, четвъртък
ІV ГРУПИ - ФИНАЛИ
3 ОДЗ - 40 ОДЗ
3:1
133 ЦДГ - 2 ОДЗ
0:0
67 ОДЗ - 99 ЦДГ
3:2
 
1. 67 ОДЗ
2. 99 ЦДГ
3. 133 ЦДГ
4. 2 ОДЗ
5. 3 ОДЗ
6. 40 ОДЗ
 
Най-добър вратар –
Евгени Узунов - 99 ЦДГ
Голмйстор на турнира –
Викор Атанасов 133 ЦДГ - 14 гола
Най-полезен състезател на турнира –
Никола Кръстев -67 ОДЗ
 
 
24 МАЙ, вторник
ІІІ ГРУПА
33 ОДЗ - 124 ЦДГ
3:0
64 ОДЗ - 99 ЦДГ І отб.
2:0
   
99 ЦДГ І отб. - 61 ОДЗ
1:1
   
61 ОДЗ - 64 ОДЗ
0:5
67 ЦДГ - 55 ЦДГ І отб.
0:1
99 ЦДГ ІІ отб. - 39 ОДЗ
0:0
 
39 ОДЗ - 93 ОДЗ
2:0
 
93 ОДЗ - 99 ЦДГ ІІ отб.
0:1
93 ЦДГ - 162 ЦДГ
1:0
19 ЦДГ - 114 ЦДГ
0:1
162 ЦДГ - 55 ЦДГ ІІ отб.
0:1
114 ЦДГ - 92 ЦДГ
1:0
55 ЦДГ ІІ отб. - 93 ЦДГ
1:0
92 ЦДГ - 19 ЦДГ
2:1
171 ЦДГ - 85 ОДЗ
0:1
70 ОДЗ - 31 ОДЗ
1:0
85 ОДЗ - 136 ЦДГ
1:0
31 ОДЗ - 79 ОДЗ
0:0
136 ЦДГ - 171 ЦДГ
1:0
79 ОДЗ - 70 ОДЗ
0:0
16 ОДЗ - 92 ОДЗ І отб.
0:1
2 ОДЗ - 66 ОДЗ
2:3
92 ОДЗ І отб. - 133 ЦДГ
0:0
66 ОДЗ - 49 ОДЗ
3:0
133 ЦДГ - 16 ОДЗ
0:0
49 ОДЗ - 2 ОДЗ
1:3
92 ОДЗ ІІ отб. - 3 ОДЗ
0:0
29 ОДЗ - 24 ЦДГ
0:3
3 ОДЗ - 4 ОДЗ
3:1
24 ЦДГ - 65 ОДЗ
1:0
4 ОДЗ - 92 ОДЗ ІІ отб.
0:1
65 ОДЗ - 29 ОДЗ
1:0
67 ОДЗ - 78 ОДЗ
1:0
51 ОДЗ - 64 ЦДГ
1:1
78 ОДЗ - 7 ОДЗ
1:0
64 ЦДГ - 87 ЦДГ
0:1
7 ОДЗ - 67 ОДЗ
1:3
87 ЦДГ - 51 ОДЗ
0:1
 
20 МАЙ, петък
ІІ ГРУПА
30 ОДЗ - 16 ОДЗ
1:1
34 ОДЗ - 26 ОДЗ
0:0
16 ОДЗ - 55 ЦДГ І отб.
0:0
26 ОДЗ - 4 ОДЗ
2:0
55 ЦДГ І отб. - 30 ОДЗ
1:1
4 ОДЗ - 34 ОДЗ
0:0
54 ЦДГ - 29 ОДЗ
0:0
43 ОДЗ - 21 ЦДГ
2:1
29 ОДЗ - 55 ЦДГ ІІ отб.
1:2
21 ЦДГ - 61ОДЗ
1:1
55 ЦДГ ІІ отб. - 54 ЦДГ
3:0
61ОДЗ - 43 ОДЗ
0:1
67 ОДЗ - 10 ОДЗ
3:0
7 ОДЗ І отб. - 114 ЦДГ
0:0
10 ОДЗ - 92 ОДЗ ІІ отб.
1:1
114 ЦДГ - 31 ОДЗ
4:1
92 ОДЗ ІІ отб. - 67 ОДЗ
1:2
31 ОДЗ - 7 ОДЗ І отб.
1:2
92 ЦДГ - 49 ОДЗ І отб.
2:1
93 ОДЗ - 167 ЦДГ
0:0
49 ОДЗ І отб.- 92 ОДЗ І отб.
0:1
167 ЦДГ - 40 ЦДГ
0:0
92 ОДЗ І отб. - 92 ЦДГ
0:1
40 ЦДГ - 93 ОДЗ
3:0
 
133 ЦДГ - 64 ЦДГ
2:0
 
64 ЦДГ - 3 ОДЗ І отб.
1:1
 
3 ОДЗ І отб. - 133 ЦДГ
0:0
 
21 МАЙ, събота
ІІ ГРУПА
152 ЦДГ - 6 ОДЗ
1:1
21 ОДЗ - 87 ЦДГ
0:1
6 ОДЗ - 80 ОДЗ
0:0
87 ЦДГ - 85 ОДЗ
0:0
80 ОДЗ - 152 ЦДГ
0:2
85 ОДЗ - 21 ОДЗ
0:1
33 ОДЗ - 124 ЦДГ
1:0
99 ЦДГ - 64 ОДЗ
1:2
124 ЦДГ - 79 ОДЗ І отб.
1:0
64 ОДЗ - 39 ОДЗ
0:0
79 ОДЗ І отб. - 33 ОДЗ
0:3
39 ОДЗ - 99 ЦДГ
1:0
40 ОДЗ - 2 ОДЗ
1:1
78 ОДЗ - 3 ОДЗ
0:0
2 ОДЗ - 51 ОДЗ
0:0
3 ОДЗ - 136 ЦДГ
0:2
51 ОДЗ - 40 ОДЗ
1:0
136 ЦДГ - 78 ОДЗ
1:1
49 ОДЗ ІІ отб.- 7 ОДЗ ІІ отб.
1:1
7 ОДЗ ІІ отб. - 6 ЦДГ
0:0
66 ОДЗ - 65 ОДЗ
0:4
6 ЦДГ - 49 ОДЗ ІІ отб.
0:1
 
25 МАЙ, сряда
І ГРУПА
79 ОДЗ - 4 ОДЗ
0:0
16 ОДЗ  - 67 ОДЗ І отб.
0:3
4 ОДЗ - 29 ОДЗ
0:0
67 ОДЗ І отб. - 70 ОДЗ
0:0
29 ОДЗ - 79 ОДЗ
0:1
70 ОДЗ - 16 ОДЗ
5:0
87 ЦДГ  - 85 ОДЗ
0:1
93 ЦДГ - 21 ОДЗ
0:0
85 ОДЗ - 67 ОДЗ ІІ отб.
0:0
21 ОДЗ - 7 ОДЗ
2:1
67 ОДЗ ІІ отб. - 87 ЦДГ
1:0
7 ОДЗ - 93 ЦДГ
0:0
136 ЦДГ - 55 ЦДГ
0:0
99 ЦДГ ІІ отб. - 114 ЦД
0:0
55 ЦДГ - 92 ЦДГ
0:1
39 ОДЗ - 114 ЦДГ
0:1
92 ЦДГ - 136 ЦДГ
0:0
114 ЦДГ - 99 ЦДГ ІІ отб.
0:0
124 ЦДГ - 133 ЦДГ
0:0
64 ОДЗ - 99 ЦДГ І отб.
0:1
99 ЦДГ І отб. - 167 ЦДГ
2:0
167 ЦДГ - 64 ОДЗ
0:1
64 ЦДГ - 92 ОДЗ
3:0
2 ОДЗ - 78 ОДЗ
2:0
92 ОДЗ - 19 ЦДГ
0:5
78 ОДЗ - 49 ОДЗ
0:3
19 ЦДГ - 64 ЦДГ
3:1
49 ОДЗ - 2 ОДЗ
0:0
61 ОДЗ - 3 ОДЗ
2:4
65 ОДЗ - 31 ОДЗ
5:0

X турнир по футбол на децата от детските градини работещи по програмата на ДФК "Лъвчета"

17 май 2011 г. (вторник)

Програма

 

Пролетен турнир по футбол на открито на училищата работещи по програмата на ФК "Лъвчета"

14 май 2011 г. (събота)

Програма

 

Пролетен турнир по минифутбол (мъже) организиран от ФК "Лъвчета"в подкрепа на детско-юношеския футбол
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
1. Джи пи груп 18 т. 41-11
2. Нет Комс 15 т. 30-17
3. Журналисти 12 т. 42-13
4. Камор ауто 9 т. 14-15
5. Пени маркет 6 т. 20-25
6. Баумит 1 т. 8-29
7. ЧСИ 1 т. 6-51
Документи, свързани с турнира:
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
Zaiavka.doc
Naredba BFS.doc

 

Зимен турнир по футбол в зала на училищата работещи по програмата на ФК "Лъвчетата"

15-16 януари 2011 г.

Резултати от турнира

 

Коледен турнир по минифутбол организиран от ФК "Лъвчета"в подкрепа на детско-юношеския футбол
Заявките за участие ще се приемат на dfclavchetata@abv.bg  или факс: 02 857 05 96 до 15 НОЕМВРИ 2010 г.

 

Документи, свързани с турнира:
Програма на турнира

 


IX турнир по футбол на детските
градини за купа "Лъвчета"

София | 25-30 Май 2010 г.

Зимен дворец на спорта

Документи, свързани с турнира:
programa.doc

П Р О Г Р А М А

25 Май 2010 г. /вторник/

17:00 Откриване
17:15 Демонстриране на футболни умения
Участват IV групи
   Терен A    Терен B
17:30 87 ЦДГ - 99 ЦДГ 0 : 0 67 ОДЗ - 7 ОДЗ 1 : 0
87 ЦДГ - 93 ЦДГ 1 : 1 67 ОДЗ - 65 ОДЗ 1 : 0
93 ЦДГ - 99 ЦДГ 2 : 0 65 ОДЗ - 7 ОДЗ 0 : 2
18:30 Демонстрация на желаещите мажоретни състави
19:00 4 ОДЗ - 124 ЦДГ 2 : 0 55 ЦДГ - 33 ОДЗ 2 : 0
124 ЦДГ - 40 ЦДГ 0 : 0 33 ОДЗ - 40 ОДЗ 0 : 0
40 ЦДГ - 4 ОДЗ 0 : 1 40 ОДЗ - 55 ЦДГ 0 : 1
20:00 2 ОДЗ - 61 ОДЗ 0 : 1 64 ОДЗ - 67 ЦДГ 3 : 0
136 ЦДГ - 61 ОДЗ 3 : 0 26 ОДЗ - 64 ОДЗ 0 : 1
2 ОДЗ - 136 ЦДГ 0 : 1 26 ОДЗ - 67 ЦДГ 0 : 1

Класиране на мажоретните състави
подкрепящи футболните си отбори

Комплексно класиране
1 място 67 ОДЗ
2 място 33 ОДЗ
3 място 40 ОДЗ
състав с най-добра техника 79 ОДЗ
състав с най-добра хореография 99 ЦДГ
състав с най-хубав костюм 34 ОДЗ
най-артистичен отбор 67 ЦДГ
състав с най-оригинална музика 11 ЦДГ

26 Май 2010 г. /сряда/

Участват IV групи
   Терен A    Терен B
17:00 79 ОДЗ - 3 ОДЗ 1 : 0
3 ОДЗ - 64 ЦДГ 0 : 0
64 ЦДГ - 79 ОДЗ 0 : 0 167 ЦДГ - 34 ОДЗ 1:1 /2:1/
18:00 19 ЦДГ - 6 ОДЗ 1 : 0 85 ОДЗ - 171 ЦДГ 6 : 0
6 ОДЗ - 51 ОДЗ 0 : 1 171 ЦДГ - 29 ОДЗ 1 : 2
51 ОДЗ - 19 ЦДГ 0:0 /1:0/ 29 ОДЗ - 85 ОДЗ 0 : 0
19:00 152 ЦДГ - 54 ЦДГ 1 : 0 92 ОДЗ - 10 ОДЗ 2 : 4
152 ЦДГ - 39 ОДЗ 1 : 1 43 ОДЗ - 92 ОДЗ 0 : 0
54 ЦДГ - 39 ОДЗ 1 : 0 10 ОДЗ - 43 ОДЗ 3 : 0

27 Май 2010 г. /четвъртък/

Участват IV групи
   Терен A    Терен B
17:00 49 ОДЗ - 80 ОДЗ 1 : 1 133 ЦДГ - 66 ОДЗ 1 : 0
92 ЦДГ - 49 ОДЗ 0 : 1 16 ОДЗ - 133 ЦДГ 1 : 0
80 ОДЗ - 92 ЦДГ 1 : 1 66 ОДЗ - 16 ОДЗ 0 : 5
Втори етап
18:00 31 ОДЗ - 78 ОДЗ 3 : 0 10 ОДЗ - 85 ОДЗ 2 : 1
166 ЦДГ - 31 ОДЗ 1 : 1 85 ОДЗ - 64 ОДЗ 1 : 0
78 ОДЗ - 166 ЦДГ 2 : 0 64 ОДЗ - 10 ОДЗ 1 : 2
19:00 21 ОДЗ - 30 ОДЗ 0 : 2
30 ОДЗ - 24 ЦДГ 1 : 0
24 ЦДГ - 21 ОДЗ 0 : 2

28 Май 2010 г. /петък/

   Терен A    Терен B
17:00 67 ОДЗ - 79 ОДЗ 2 : 0
18:00 114 ЦДГ - 162 ЦДГ 0 : 0 136 ЦДГ - 4 ОДЗ 1 : 2
93 ОДЗ - 162 ЦДГ 3 : 2 51 ОДЗ - 4 ОДЗ 2 : 5
93 ОДЗ - 114 ЦДГ 2 : 0 136 ЦДГ - 51 ОДЗ 1 : 0
19:00 152 ЦДГ - 55 ЦДГ 2 : 0 133 ЦДГ - 49 ОДЗ 1 : 1
55 ЦДГ - 93 ОДЗ 1 : 1 49 ОДЗ - 31 ОДЗ 0 : 4
152 ЦДГ - 93 ОДЗ 1 : 2 133 ЦДГ - 31 ОДЗ 0 : 2
20:00 93 ЦДГ - 30 ОДЗ 1 : 0
30 ОДЗ - 167 ЦДГ 3 : 1
93 ЦДГ - 167 ЦДГ 1 : 0

29 Май 2010 г. /събота/

   Терен A    Терен B
85 ОДЗ - 31 ОДЗ 0 : 1 67 ОДЗ - 93 ОДЗ 2 : 0
4 ОДЗ - 31 ОДЗ 1 : 3 67 ОДЗ - 93 ЦДГ 2 : 2
4 ОДЗ - 85 ОДЗ 2 : 2 93 ОДЗ - 93 ЦДГ 1 : 1

30 Май 2010 г. /неделя/

   Терен A    Терен B
16:00 Финал 3-4 място
93 ЦДГ - 85 ОДЗ 0 : 3
16:30 Финал 5-6 място
93 ОДЗ - 4 ОДЗ 0 : 2
16:30 Финал
67 ОДЗ - 31 ОДЗ 1 : 2

17:00 Награждаване и закриване на IX турнир по футбол на детските градини, работещи по програмата на
ДФК "Лъвчетата"


 

 


Турнир на училищата към ФК "Лъвчета"

I Етап

Изкуствени игрища зад басейн "Спартак"

   1 група    2 група    3 група
   Терен А    Терен А    Терен А
27.03.2010 - 13:00 27.03.2010 - 14:00 27.03.2010 - 15:00
79 СОУ I отбор 109 ОУ II отбор 23 СОУ
35 СОУ 55 СОУ I отбор 55 СОУ II - 8 СОУ
21 СОУ Аладин 109 ОУ I отбор
   4 група    5 група    6 група
   Терен B    Терен B    Терен B
27.03.2010 - 13:00 27.03.2010 - 14:00 27.03.2010 - 15:00
163 ОУ I отбор 163 ОУ II отбор 122 ОУ
11 СОУ 79 СОУ II отбор 25 ОУ
51 СОУ 14 СОУ 108 СОУ
В групите се играе по системата "всеки срещу всеки". Победителите в групите, вторите и заелите трето място в групите сформират по две нови групи от по три отбора във II етап.

II Етап

   1 група    3 група    5 група
Април 2010 Април 2010 Април 2010
   2 група    4 група    6 група
Април 2010 Април 2010 Април 2010
Отново се играе всеки срещу всеки. Победителите в първите две групи играят финал за 1-2 място, вторите за 3-4 място, третите - за 5-6 място. От вторите групи се играят финали за разпределение на местата от 7 до 12. Третите групи играят финали за 13-18 място.

Финали

19.05.2010 г.

НСА - Студентски град

17:00 Откриване
17:30 Аладин - 122 ОУ 0 : 3
17:30 79 СОУ I - 55 СОУ II/8 СОУ 2 : 0
17:50 14 СОУ - 109 ОУ II ОТБОР 0 : 0
(1: 2д.)
17:50 108 СОУ - 163 ОУ I ОТБОР 3 : 0
18:10 11 ОУ - 21 СОУ 0 : 2
18:10 23 СОУ - 79 СОУ I ОТБОР 2 : 3
18:30 109 ОУ I ОТБОР - 51 СОУ 4 : 0
18:30 25 ОУ - 163 ОУ II ОТБОР 1 : 0
19:00 35 СОУ - 55 СОУ I ОТБОР 4 : 0

Най-добър вратар

Васил Стоянов /25 ОУ/

Голмайстор

Васил Печев /55 СОУ/

Най-полезен състезател

Йосиф Иванов /35 СОУ/




 


Пролетен турнир по минифутбол на открито за купа "Лъвчета"

Документи, свързани с турнира:
programa.doc

Група А Група Б
А1 Баудент B1 Стийл Инженеринг
А2 Мебелина 99 B2 Уникредит Булбанк
А3 Сашо & Ко B3 Технополис
А4 Журналисти B4 Джи Пи Груп
А5 Луфтханза B5 БК Горна Баня

27.03.2010 г. /Събота/

10:00 А A5 - A2 Луфтханза - Мебелина 99 2 : 3
11:00 А A4 - A3 Журналисти - Сашо & Ко 11 : 2
10:00 B B4 - B3 Джи Пи Груп - Технополис 0 : 2
11:00 B B5 - B2 БК Горна Баня - Булбанк 3 : 2

28.03.2010 г. /Неделя/

17:00 A B3 - B5 Технополис - БК Горна Баня 1 : 3
18:00 A B2 - B1 Булбанк - Стийл 4 : 0
17:00 B A3 - A5 Сашо & Ко - Луфтханза 0 : 8
18:00 B A2 - A1 Мебелина 99 - Баудент 0 : 10

10.04.2010 г. /Събота/

9:30 A A5 - A4 Луфтханза - Журналисти 0 : 3
10:30 A A1 - A3 Баудент - Сашо & Ко 3 : 0
9:30 B B4 - B1 Джи Пи Груп - Стийл 3 : 1
10:30 B B3 - B2 Технополис - Булбанк 2 : 2

17.04.2010 г. /Събота/

8:30 A B5 - B4 БК Горна Баня - Джи Пи Груп 3 : 4
9:30 A B1 - B3 Стийл - Технополис 1 : 7
8:30 B A4 - A1 Журналисти - Баудент 5 : 4
9:30 B A3 - A2 Сашо & Ко - Мебелина 99 2 : 6
10:30 B B2 - B4 Булбанк - Джи Пи Груп 4 : 2
11:30 B B1 - B5 Стийл - БК Горна Баня 0 : 7
10:30 A A1 - A5 Баудент - Луфтханза 6 : 1
11:30 A A2 - A4 Мебелина 99 - Журналисти 2 : 9

Крайно класиране в групите

Група А М Т Г. Р.
1. Журналисти 4 12 28 - 8
2. Баудент 4 9 23 - 6
3. Мебелина 99 4 6 11 - 23
4. Луфтханза 4 3 11 - 12
5. Сашо & Ко 4 0 4 - 28
Група B М Т Г. Р.
1. БК Горна Баня 4 9 16 - 7
2. Технополис 4 7 12 - 6
3. Уникредит Булбанк 4 7 12 - 7
4. Джи Пи Груп 4 6 9 - 10
5. Стийл Инженеринг 4 0 2 - 21

18.04.2010 г. /Неделя/

10:00 A Полуфинал 1
Журналисти - Технополис 2 : 3
11:00 A Полуфинал 2
Баудент - БК Горна Баня 1 : 0

24.04.2010 г. /Събота/

10:00 B Финал 9 - 10 място
Сашо & Ко - Стийл Инженеринг 8 : 8 /3 : 2/
11:00 B Финал 7 - 8 място
Луфтханза - Джи Пи Груп 1 : 8
10:00 A Финал 5 - 6 място
Булбанк - Мебелина 99 3 : 1
11:00 A Финал 3 - 4 място
Журналисти - БК Горна Баня 3 : 0
12:00 A Финал
Технополис - Баудент 5 : 2
Lavcheta cup - April 2010

Крайно класиране

1. Технополис
/носител на купа "Лъвчета"/
2. Баудент
3. Журналисти
4. БК Горна Баня
5. Уникредит Булбанк
6. Мебелина 99
7. Джи Пи Груп
8. Луфтханза
9. Сашо & Ко
10. Стийл Инженеринг

Голмайстор на турнира

Ясен Тошев /Журналисти/ - 14 гола

Най-добър вратар

Михаил Столярчук /Технополис/

Най-полезен състезател

Десислав Нанков /Баудент/


ДФК "Лъвчетата" поздравява всички участници със заетите места в крайното класиране и им благодари за коректното поведение и подпомагане дейността на клуба.


ДФК „ЛЪВЧЕТАТА”

Бутилираща компания "Хисар" подкрепя представителния отбор на ДФК "Лъвчетата" за деца, родени 1996 г.

П Р О Г Р А М А

Столично първенство по футбол

Деца “Б” (р. 1996 г.)

Сезон 2009/2010 г. - “Пролет”



XVI кръг 07.03.2010 11:00 неделя ст. "Кремиковци"
Интер - Лъвчета 1 : 1
 
XVII кръг 14.03.2010 11:00 неделя ст. "57-мо у-ще"
Септември - Лъвчета Отложен
 
XVIII кръг 21.03.2010 11:00 неделя ст. "НСА"
Лъвчета - Локомотив-101 2 : 2
 
XIX кръг 28.03.2010 12:00 неделя ст. "Етрополе"
Чавдар - Лъвчета 2 : 0
 
XX кръг 04.04.2010 11:00 неделя ст. "НСА"
Лъвчета - Люлин 6 : 0
 
XXI кръг 11.04.2010 11:00 неделя ст. "НСА"
Лъвчета - Славия 0 : 2
 
XXIII кръг 25.04.2010 11:00 неделя ст. "НСА"
Лъвчета - Левски 1 : 11
 
XXIV кръг 02.05.2010 11:00 неделя ст. "НСА"
Лъвчета - Кремиковци 3 : 0
 
XXV кръг 05.05.2010 16:00 сряда ст. "Д. Пенев" /Мировяне/
ЦСКА - Лъвчета 3 : 2
 
XXVI кръг 12.05.2010 11:00 сряда ст. "НСА"
Лъвчета - Левски-Раковски 0 : 1
 
XXVII кръг 16.05.2010 11:00 неделя ст. "Костинброд"
Костинброд - Лъвчета 3 : 0
 
XXVIII кръг 23.05.2010 11:00 неделя ст. "НСА"
Лъвчета - ПФК Академик 2 : 0
 
XXIX кръг 30.06.2010 11:00 неделя ст. "НСА"
Лъвчета - Елит 3 : 0
 
XXX кръг 02.06.2010 11:00 сряда ст. "Требич"
Локомотив - Лъвчета 1 : 2
 
Отложен от XVII кръг 06.06.2010 11:00 неделя ст. "57-мо у-ще"
Септември - Лъвчета 0 : 0
 

Най-добри състезатели на ФК "Лъвчета" през състезателната 2009/2010 г.

Най-добър вратар

Георги Мартинов

Най-добър защитник

Божидар Евтимов

Най-добър полузащитник

Васил Костадинов

Най-добър нападател

Цветослав Цеков

Най-комплексен състезател

Ивайло Марков


 

Класиране

XXX кръг

Отбор М П Р З Г-Р Т
1. Левски 28 23 4 1 151-6 73
2. Славия 28 23 2 3 163-24 71
3. Чавдар /Етрополе/ 28 23 1 4 124-15 70
4. ЦСКА 28 21 2 5 85-16 65
5. Левски Раковски 28 19 7 2 103-14 64
6. Локомотив /София/ 28 17 4 7 85-24 55
7. Костинброд 28 13 5 10 95-65 44
8. Лъвчета 28 12 4 12 57-54 40
9. Септември 28 10 3 15 61-61 33
10. ПФК Академик 28 10 0 18 43-126 30
11. Интер /София/ 28 5 7 16 43-103 22
12. Локомотив 101 28 4 3 21 29-115 15
13. Люлин 28 4 1 23 25-175 13
14. Елит 28 3 1 24 13-100 10
15. Кремиковци 28 0 0 28 3-182 0